Ahmetli Belediye Spor

  AHMETLİ BELEDİYESPOR ŞAMPİYONLUĞU KUTLADI
 
 
Ahmetli Belediyespor sezonun son maçı geçen hafta oynanacak olan Trazlarsporun maça çıkmayacağını açıklaması sonrası şampiyonluğunu resmen ilan etmişti. İşte bu zafer sonrası Ahmetli Belediyespor yöneticileri, oyuncuları ve taraftarları şampiyonluğu kutladı.
Ahmetli Belediyespor’un kutlama törenine Kulüp Başkanı Murat PULAT, Kaymakam Fuat GÜREL, Sart Bld Bşk Ali GÜNGÖR, ASKF Başkanı İsmail AYDIN, Emniyet Amiri Gökhan SOLAK, Milli Eğitim Müdürü Gündüz ATBAŞ, Ruh ve Sinir Has. Baş hekimi Hüseyin İLTER, Sanayi Sitesi Bşk Mehmet ARPAT, Muharrem CAN ,Yusuf UYSAL, Selami ÇARDAK, Ahmet DİNÇ, Ahmet ÖZDEMİR ve  davetliler katıldı.
Ahmetli Belediye spor kulüp başkanı Murat PULAT yaptığı konuşmada’sporculara, onları bir an olsun yalnız bırakmayan Klüp üyelerine antrenman hocalarına ve Ahmetli Halkına teşekkür etti.Belediyespor’un başarısının devamı için elinden geleni yapacağını hatırlattı ve Ahmetli Belediyespor’un her geçen gün daha da başarılı olacağına değindi. 
 
 
 AHMETLİ BELEDİYE SPOR SÜPER AMATÖR LİGDE
 
Ahmetli  Belediyespor, 26.02.2011 Cumartesi günü Salihli’de kurtuluş spor ile oynadığı maçı  2-0 kazandıktan sonra  6 Mart 2011 Pazar günü saat 13.00’da Ahmetli şehir stadında yapılacak olan Ahmetli Belediyespor ile Trazlarspor arasında sezonun son maçının ardından,Süper Amatör Lig'e yükseleceğini garantileyen Ahmetli Belediyespor 6 Mart 2011 Pazar günü şehir stadında şampiyonluk kutlamaları yapılacaktır.Kutlama etkinliğimize bay-bayan bütün Ahmetli halkımız davetlidir.
 
2009-2010 Sezonunda Ahmetli Belediye  Spor U-19 Manisa Grubu Şampiyonu
 
2009-2010 Sezonunda Ahmetli Belediye Spor U-14 Manisa  Turgutlu Grubunda 2.oldu
 
1.Amatör Takımımız 2010-2011 Sezonununa yeni antrenörü Erdal Yeniçeri ile Şampiyonuğa oynayacak.01.08.2010-10.08.2010 tarihlerinde seçmeler gerçekleşecek.
 
 

SOSYAL HİZMETLER