Haberler

 • AHMETLİ’NİN OVA YOLLARINDA ÇİFTÇİLERİ RAHATLATAN ÇALIŞMA

  22

  Haz
  2022
  Ahmetli Belediyesi havaların ısınması ve yaz mevsiminin de gelmesiyle birlikte çiftçilerin sıklıkla kullandığı ova yollarında hummalı bir çalışma başlattı.
  Devamı »
 • AHMETLİ TOKİ’DE İLK KAZMA VURULUYOR

  08

  Haz
  2022
  Ahmetli Belediyesi ilçede önem arz bir projeyi daha hayata geçiriyor. Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından ihalesi yapılan ve süreç tamamlanan 78 adet sosyal konut projesinde sona doğru yaklaşıldı.
  Devamı »
 • AHMETLİ’NİN SOKAKLARINDA PARKE TAŞI ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

  06

  Haz
  2022
  Ahmetli Belediyesi ilçe genelinde bozuk, kullanıma uygun olmayan cadde ve sokaklarda parke taşı yenileme ve tamir çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.
  Devamı »
 • AHMETLİ BELEDİYE BAŞKANI ALHAN’DAN 19 MAYIS MESAJI

  18

  May
  2022
  Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramının 103. Yılı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.
  Devamı »
 • AHMETLİ BELEDİYESPOR JUDO TAKIMININ İLK KUŞAK TÖRENİ GERÇEKLEŞTİ

  09

  May
  2022
  Ahmetli Belediyesi, çocukları ve gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutmak, sporun her türlü branşına teşvik etmek amacıyla yeni kurduğu Judo Takımının ilk kuşak töreni gerçekleşti.
  Devamı »
 • AHMETLİ’DE PARKLAR VE YEŞİL ALANLAR YAZA HAZIRLANIYOR

  28

  Nis
  2022
  Ahmetli Belediyesi Ramazan Ayı içerisinde gerçekleştirdiği çalışmalar ile merkez ve kırsal mahallelerde bulunan çocuk oyun grupları ile yeşil alanları bayram sonrası yaz mevsimine hazırlıyor.
  Devamı »
 • AHMETLİ BELEDİYESİ’NİN İFTAR SOFRASINDA GÖNÜLLER BİR OLDU

  25

  Nis
  2022
  Ahmetli Belediyesi tarafından geleneksel hale gelen İftar Yemeği 22 Nisan Cuma akşamı yoğun bir katılım ile gerçekleşti.
  Devamı »
 • AHMETLİ BELEDİYE BAŞKANI ALHAN’DAN 23 NİSAN MESAJI

  22

  Nis
  2022
  Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan, Türkiye Büyük Millet Meclisinin (TBMM) kuruluşunun 102. Yılı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
  Devamı »
 • AHMETLİ BELEDİYESİ ARAÇ FİLOSUNU GÜÇLENDİRMEYE DEVAM EDİYOR

  21

  Nis
  2022
  Ahmetli Belediyesi ilçede hizmet kalitesini arttırmak ve daha hızlı ve sağlıklı hizmet verebilmek adına araç filosunu güçlendirmeye devam ediyor.
  Devamı »
 • AHMETLİ BELEDİYE BAŞKANI ALHAN’DAN GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİNE DAVET

  20

  Nis
  2022
  Geleneksel İftar Yemeği programını yeniden gerçekleştireceklerini belirten Başkan Alhan, tüm vatandaşları Gönül Sofrasında buluşmaya davet etti.
  Devamı »
1 2 3 4 5  ... 

HABERLER

 
 

SOSYAL HİZMETLER