Haberler

AK PARTİ MANİSA MİLLETVEKİLİ BAYBATUR AHMETLİ’DE

4.08.2022

          Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan, ilçeye birtakım ziyaretler için gelen AK Parti Manisa Milletvekili ve MKYK üyesi Murat Baybatur’u ağırladı. İlk olarak Ahmetli Belediyesini ziyaret eden Baybatur’u burada Başkan Alhan ve meclis üyeleri karşıladı. AK Parti Manisa Milletvekili Murat Baybatur daha sonra Belediye Başkanı Ahmet Alhan ile birlikte esnaf ziyareti, kırsal mahalle ziyareti, teşkilat mensupları ile toplantı son olarak ta taziye ziyaretinde bulundu.

AK Parti Manisa Milletvekili ve MKYK üyesi Murat Baybatur, birtakım ziyaretlerde bulunmak üzere Ahmetli’deydi. İlk olarak Ahmetli Belediye Başkanlığını ziyaret eden Baybatur’u burada Belediye Başkanı Ahmet Alhan ve meclis üyeleri karşıladı. Ahmetli’nin kendisinde ayrı bir yeri olduğunu ifade eden Baybatur “Belediye Başkanımız çok sevdiğimiz birlikte yıllarca yol yürüdüğümüz biri. Ahmetli’ye çok başarılı ve güzel hizmetleri oldu. Daha da olacak, görüyor ve takip ediyoruz. Ben kendisine başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi. AK Parti Manisa Milletvekili ve MKYK üyesi Murat Baybatur’u ağırlamaktan dolayı memnun olduğunu ifade eden Başkan Alhan ise “Sayın vekilimize bu ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum. Ahmetli’miz için hep birlikte çalışmaya güzel hizmetler vermeye devam edeceğiz” dedi.

Belediye Başkanı Ahmet Alhan daha sonra AK Parti Manisa Milletvekili ve MKYK üyesi Murat Baybatur ile birlikte Hac ibadetlerini yerine getiren geçmiş dönem AK Parti İlçe Başkanı Serkan Karakaya ile parti yönetim kurulu üyesi Muharrem Can’ı ziyaret ettiler.

Kırsal Mahallelere Çıkarma

Düzenlenen program dahilinde kırsal mahalleler olan Kargın, Mandallı ve Kestelli ziyaret eden Milletvekili Baybatur ve Başkan Alhan burada vatandaşların sıcak ilgisi ile karşılandı. Çiftçilerin üzüm fiyatlarını dile getirmesi üzerine söz alan AK Parti Manisa Milletvekili ve MKYK üyesi Murat Baybatur “üzümleri kesme zamanı yaklaşıyor. Birçok çiftçimizin fiyatları ne zaman açıklayacağımızı ve kaç para olacağını merak ettiğini biliyorum. Amacımız Ağustos ayının 25’i gibi üzüm fiyatlarını açıklamak olacak. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’da konuyla ilgi çalışmalarımızı takip ediyor. İnşallah dediğim gibi bu ayın 25’i fiyatımızı çok geçe kalmadan açıklamak istiyoruz” şeklinde konuştu.

Mahallelere yapılan hizmetlerden bahseden Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan “Kargın Mahallemize kazandırmış olduğumuz Çok Amaçlı Salonumuz yakında hizmet vermeye başlayacak. Bunun yanı sıra 17 Mahallemizin hepsine bu tarz Çok Amaçlı Salon yaptık. Mandallı Mahallemize her yaştan vatandaşımızın spor yapabileceği bir Halı Saha kazandırdık. Kestelli Mahallemizde bulunan kahvehanelerimizi baştan aşağı yenileyerek tamir ve tadilat çalışmalarını gerçekleştirdik. Amacımız sizlere en güzel hizmeti vermektir. Bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

AK Parti Manisa Milletvekili Baybatur ve Belediye Başkanı Alhan daha sonra İlçe Başkanlığında, İlçe Başkanı Harun Kaçar, Kadın Kolları Başkanı Neslihan Eryol Çetinkaya, Gençlik Kolları Başkanı Emre Efe, yönetim kurulu üyeleri ve merkez mahalle sandık başkanları ile bir toplantı gerçekleştirdi. Son olarak ise geçtiğimiz günlerde kayınvalidesi vefat eden AK Parti Kadın Kolları Başkanı Neslihan Eryol Çetinkaya’nın evine taziye ziyaretinde bulunularak baş sağlığı dilekleri iletildi. 

« Tüm Haberler

HABERLER

 
 

SOSYAL HİZMETLER