Haberler

BİNALİ YILDIRIM’DAN AHMETLİ’DEKİ ÇALIŞMALARA ÖVGÜ DOLU SÖZLER

19.01.2021

Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan, Türkiye Cumhuriyeti son Başbakanı, İzmir Milletvekili Binali Yıldırım’ı Ahmetli Belediyesi’nde ağırladı. Binali Yıldırım’ı Belediye hizmet binası önünde karşılayarak çiçek takdim eden Başkan Alhan Ahmetli’de yapılan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında Yıldırım’a bir bilgilendirme sunumu gerçekleştirdi. Ahmetli’deki çalışmalar hakkında Başkan Alhan’ı tebrik eden Binali Yıldırım “Çalışarak gayret ederek güzel işler yaptınız. Gerçekleştirmiş olduğunuz çalışmalar için sizlere teşekkür ediyor, başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum” dedi.

Türkiye Cumhuriyeti son Başbakanı, İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Manisa’da gerçekleşen İl kongresinin ardından Ahmetli’yi ziyaret etti. Ziyaretinde ilk olarak Belediye’ye gerçekleştiren Binali Yıldırım ardından Ak Parti’nin kurucularından olan İlhan Albayrak’ın işlettiği Çarşamba Tarım Gıda Fabrikasını ziyaret etti. Belediye binası önünde Binali Yıldırım’a çiçek takdim ederek karşılayan Başkan Alhan daha sonra ilçede gerçekleştirdikleri çalışmalar hakkında kendisine bilgilendirme sunumu gerçekleştirdi.

         “Ahmetli’de 3 Dönem Belediyeyi Alan Tek Partiyiz”

            Sunumun ardından bir açıklama yapan Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan “amacımız geldiğimiz günden bu yana milletimize hizmet etmek, yaşadığımız zaman dilimi içerisinde hoş seda bırakmaktı. Geldiğimizde bütün personelimize de aynı şeyi söyledik, kapımızın arkasında veremeyeceğimiz hiçbir hesap yok. Bir dönem Belediye Başkanlığı yapmak istiyordum Allah razı olsun hem partimizin tercihi hem de halkımızın tevazusu ile Ahmetli’de üç dönem Belediye Başkanlık yapmak nasip oldu. Ahmetli’de üç dönem Belediyeyi alan tek partiyiz” dedi.

  “Hain Girişimde Göstermiş Olduğunuz Direnç İçin Teşekkür Ediyorum”

Ahmetli Belediye Başkanı Alhan daha sonra sözlerini şu şekilde sürdürdü; “Sayın Başbakanım öncelikle sizlere teşekkür etmek istiyorum. 15 Temmuz’da hain darbe girişiminde göstermiş olduğunuz dirençle birlikte Sayın Cumhurbaşkanımız ile birlikte hareket ettiniz. Kelle koltukta bir yerde savaştınız. Ben ilk sizin konuşmanızdan sonra rahatladım. Dediniz ki bu küçük bir kalkışma. Hemen bastırılacak meraklanmayın demiştiniz. Ve bizlerde rahatladık. İnsanlarımızda ondan sonra sokaklara çıkmış oldu. Cumburbaşkanı’mızda daha sonra o konuşmaları desteklemiş oldu. Çok şükür buna izin vermedik ve Türkiye’miz ilerlemeye devam ediyor. Bizlere Ahmetli’mize gerçekleştirmiş olduğunuz ziyaret için sizlere çok teşekkür ediyorum” dedi.

    Yıldırım’dan Övgü

Son Başbakan ve İzmir milletvekili Binali Yıldırım’da Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan’a teşekkür ederek “3 dönemde Ahmetli’de gerçekleştirdiğiniz çalışmalar ortada. Elinizdeki imkânlar ile neler yapabileceğinizi göstermiş oldunuz. Çalışarak gayret ederek güzel işler yaptınız. Gerçekleştirmiş olduğunuz çalışmalar için sizlere teşekkür ediyor, başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum” şeklinde konuştu.        Binali Yıldırım, Başkan Alhan ve beraberindeki heyet daha sonra  ardından Ak Parti’nin kurucularından olan İlhan Albayrak’ın işlettiği Çarşamba Tarım Gıda Fabrikasını ziyaret ederek buradaki çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Gerçekleştirilen ziyarete ayrıca Ahmetli Kaymakamı Gökay Özkan, Ak Parti Manisa milletvekilleri İsmail Bilen ve Tamer Akkal’da yer aldı. 

« Tüm Haberler

HABERLER

 
 

SOSYAL HİZMETLER