Haberler

Alhan, Çalışmaları Yerinde İnceledi

15.04.2016

Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet ALHAN  mahallelerde de yapılan çalışmaları yerinde görmek ve incelemelerde bulunmak üzere gittiğinde etrafını çocuklar sarıyor. 

İlçede ve mahallelerinde yapılan çalışmaları denetleyen ve vatandaşları göreve geldiği günden beri dinleyen Belediye Başkanı Ahmet Alhan, çevresini saran çocuklarla da sohbet ediyor. 

Gittiği her yerde çocukların yoğun ilgisiyle karşılaşan  Başkan Alhan, çocukların ilgisini karşılıksız bırakmıyor. 

Vatandaşlarla her zaman içi içe olan Başkan Alhan, "Bu halkın bir parçasıyız. Biz ulaşılmaz değiliz. Bir yandan çalışma alanlarını kontrol ederken, diğer yandan vatandaşlar ve çocuklarla sohbet etmek bizi oldukça mutlu ediyor. Çocuklarımız bizim için çok önemli. Onların iyi bir ortamda yetişmesi için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Çünkü onlar gelecekte bu ülkeyi yönetecek insanlar olacaktır" dedi.

Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan, “Çocuklar bizim geleceğimiz, onları her konuda en iyi şekilde eğitmek ve onlara gereken ilgiyi her ortamda göstermek bizim görevimizdir. Geleceğin büyük bilim adamları, siyasetçileri, bürokratları ve her alanda örnek olacak meslekleri yapacak çocuklarımızdır. İleride belediye başkanımızda bu çocuklarımızın içinden çıkacak. Onlara çocukken göstereceğimiz ilgi ile vereceğimiz güven duygusu ileride çok daha başarılı olmalarına imkân sağlayacaktır” şeklinde konuştu. 

Sürekli vatandaşın arasında olan Başkan Alhan, gerek belediyede düzenlediği halk günlerinde ve gerekse vatandaşlarla karşılaştığı her ortamda onlarla selamlaşıp kısa süreliğine dahi olsa sohbet ederken yanlarındaki çocuklarla da yakından ilgilenmeyi ihmal etmiyor.

 

« Tüm Haberler

HABERLER

 
 

SOSYAL HİZMETLER