Haberler

HİZMET İÇİN YENİDEN...

4.11.2013


 

SAYIN BELEDİYE BAŞKANIMIZ AHMET ALHAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI ADAY ADAYLIĞI İÇİN RESMİ BAŞVURUSUNU 1 KASIM'DA YAPARAK MERAKLA BEKLENEN ADAY OLUP OLMADIĞI SORUSUNA CEVAP VERMİŞ OLDU.

BAŞKAN ALHAN;

2009 YEREL SEÇİMLERİNDE DEVRALMIŞ OLDUĞUMUZ BAŞKANLIK GÖREVİNİ BU GÜNE KADAR LAYIĞI İLE YERİNE GETİRMİŞ OLMANIN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ.

YAPMIŞ OLDUĞUMUZ HİZMETLERİN TAKDİRİNİDE HALKIMIZIN ANKET ÇALIŞMASINDA %81  OLUMLU OYUYLA GÖRMÜŞ OLDUĞUM;

HALKIMIN MEMNUNİYETİ BİZLERİDE MEMNUN ETTİ VE YAPTIGIMIZ İŞİN NE KADAR DOĞRU OLDUĞUNU BEN VE EKİBİM GÖRMÜŞ OLDUK.


HİZMET ETMEKLE YÜKÜMLÜ OLDUĞUMUZ HALKIMIZA ŞEHİRCİLİK HİZMETLERİNİ EN GÜZEL ŞEKİLDE SUNARAK GELİŞEN VE DEĞİŞEN DÜNYADA ÇAĞIN GEREKLİLİKLERİNİ YERİNE GETİREREK AHMETLİ HALKIMIZA EN GÜZEL HİZMETLERİMİZİ SUNMAYA ÇALIŞIYORUZ.

HALKIMIZIN İHTİYAÇLARINA CEVAP VERECEK VE MUTLULUKLARINI ARTIRACAK ÇALIŞMALAR YAPTIK BU GÜNE KADAR BUNDAN SONRADA SİSTEMİMİZ BU ŞEKİLDE İLERLEYECEK.


DAHA ÇAĞDAŞ AHMETLİ DAHA MUTLU AHMETLİ HEDEFİMİZ DOĞRULTUSUNDA MUTLULUK ŞEHRİ AHMETLİ'Yİ İNSANIMIZA SUNMAK İÇİN ÇALIŞAN İMKANLARINI HİZMETE DÖNÜŞTÜRÜRKEN. ÇAĞIN GEREKTİRDİĞİ TÜM TEKNOLOJİK DEĞERLERİ KULLANAN İNSANIN İHTİYACI OLAN TÜM HİZMETLERİ SORUMLULUK ALANINDA BİLEN KALİTELİ ÖNCÜ VE SEÇKİN BİR KURUM OLMAK İÇİN BU GÜNE KADAR Kİ ÇALIŞMALARIMIZI YAPTIK VE HALKIMIZIN GÖNLÜNDEKİ YERİMİZİ KORUMUŞ OLDUK.
  

 

 

 

DAHA GÜZEL BİR AHMETLİ İÇİN AHMETLİ HALKIMIZIN TEKRAR HİZMETKARI OLMAK İÇİN VE AYNI YOLDA BERABER YÜRÜMEK İÇİN 2014 YEREL SEÇİMLERİNDE ADAYLIĞIMI SİZ DEĞERLİ HEMŞEHRİLERİME DUYURUYORUM.

« Tüm Haberler

HABERLER

 
 

SOSYAL HİZMETLER