Haberler

BAŞKAN ALHAN “İSTEK VE ÖNERİLERİ DİNLİYOR ÇALIŞMALARI YAKINDAN TAKİP EDİYORUZ”

06.04.2021

Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan, bir yandan ilçe genelinde devam eden çalışmaları yakından takip ederken, bir yandan da vatandaşların sorunları dinlemeye çözümler üretmeye devam ediyor. İlk olarak Kadın Kültür Merkezi’ni ziyaret eden Başkan Alhan, burada kadınlar ile bir araya gelip istek ve önerilerini dinledi. Daha sonra da ilçede devam eden ağaçlandırma çalışmalarını yakından takip etti.

Güne yoğun mesai gündemi ile başlayan Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan, halkla iç içe olmaya devam ederken, bir yandan da çalışmaları yakından takip ediyor. İlk olarak Belediye Başkan Yardımcısı Tuğrul Dinçer ve meclis üyesi Mehmet Ali Çay ile birlikte Kadın Kültür Merkezi’nin ziyaret eden Başkan Alhan “bugün burada hanım kardeşlerimiz ile bir araya geldik. Kendilerinin bir takım istekleri oldu. Karşılıklı sohbet havasında kendileri ile görüş alışverişinde bulunduk. İmkânlarımız dâhilinde isteklerini yerine getirmek için çalışacağız” dedi.

 Ahmetli Yeni Bir Yeşil Alan Daha Kazanacak

Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan daha sonra Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından devam eden ağaçlandırma çalışmalarını yakından takip ederek bilgi aldı. Ahmetli’ye yeni bir yeşil alan kazandırmak için çalışmaların devam ettiğini belirten Başkan Alhan “ilçemizde şantiye yolu olarak ta bilinen regülatör yolu üzerinde aylar önce bir çalışma başlattık. Burada ekiplerimiz yoğun çaba sarf ederek önce alanı temizledi daha sonra da dolgu çekerek belirli bir seviyeye yükseltti. Hava şartlarının elverdiği günler de burada ağaç dikimlerine başladık. İnşallah yakın zamanda çalışmalarımızı tamamlayarak ilçemize yeni bir yeşil alan daha kazandırmayı amaçlıyoruz” şeklinde konuştu. 

« Tüm Haberler

HABERLER

 
 

SOSYAL HİZMETLER