Haberler

BAŞKAN ALHAN CBÜ REKTÖRÜ PROF. DR. ATAÇ’I AĞIRLADI

18.02.2021

 Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan, Manisa Celal Bayar Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Ahmet Ataç’ı ağırladı. Celal Bayar Üniversitesi Ahmetli Meslek Yüksek Okulu ziyareti sonrasında Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan’ı ziyaret eden rektör Ataç, Başkan Alhan ile  Meslek Yüksek Okulu için yapılan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu.

            Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan, Manisa Celal Bayar Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Ahmet Ataç’ı ağırladı. Manisa Büyükşehir Belediyesi meclis üyesi Salih Tekeli ile birlikte rektör Ataç’ı makamında misafir eden Başkan Alhan, Manisa Celal Bayar Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Ahmet Ataç’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başkan Alhan “ Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Ataç'ın ziyaretinden memnuniyet duydum. Kendisi ile Ahmetli Meslek Yüksek Okulumuz için güzel çalışmalar yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz. Malum pandemi sürecinde okullarımızın uzaktan eğitime devam ediyor. Yakın zamanda yüz yüze eğitimlerin başlamasıyla da birlikte Ahmetli’mizde üniversitemizin büyümesi ve gelişmesi konusunda çalışmalarımız devam edecek. Amacımız her zaman Ahmetli Meslek Yüksek Okulumuzun gelişmesi olacak. Sayın rektörümüze gerçekleştirmiş olduğu ziyaret için teşekkür ediyorum” dedi.

            Rektör Prof. Dr. Ahmet Ataç’da gösterilen ilgi karşısında memnun olduğunu dile getirerek Ahmetli Meslek Yüksek Okulu’nun gelişmesi ve büyümesi el birliği ile çalışmaları sürdüreceğini de sözlerine ekledi.

            

« Tüm Haberler

HABERLER

 
 

SOSYAL HİZMETLER